!!! Uwaga !!!
Zapisy na rok szkolny 2020/2021 trwają

Aby dziecko mogło uczęszczać do naszego przedszkola należy:

• Podpisać umowę o świadczeniu usług na rok bieżący
  • Wpłacić jednorazowe wpisowe
  • Wpłacać comiesięczne czesne

W ramach miesięcznego czesnego zapewniamy dzieciom:

• Codzienną opiekę pedagogiczną w godzinach 6:30 – 17:00
  • Zajęcia dydaktyczne, manulane, kulinarne etc.
  • Raz w tygodniu język angielski
  • Zajęcia z rytmiki - raz w  w tygodniu indywidualnie dla każdej grupy
  • Raz w miesiącu warsztaty cyrkowe indywidualnie dla każdej grupy
  • Raz w miesiącu warsztaty bębenkowe indywidualnie dla każdej grupy